MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 7563324
nr 756 3324
Vitrinskåp
sent 1800-tal, senare bemålat, längd: 90, djup: 49, höjd: 206
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:35:49
30/4 11:54:28
2.100 kr
30/4 17:17:42